Press "Enter" to skip to content

Kokia verslo sistema yra tinkamiausia stambioms įmonėms?

Verslo valdymo sistema – tai procesų, praktikos, politikos ir procedūrų rinkinys, naudojamas kuriant strategijas, jų vykdymą ir visą susijusią valdymo veiklą.

 

Norint maksimaliai efektyviai automatizuoti verslo  sprendimus reikėtų pagalvoti  apie Contour Enterprise sistemą. Šia programa naudojasi visos pagrindinės Lietuvos ekonomikos sritims atstovaujančios įmonės.Programoje naudojamos technologijos leidžia greitai ir efektyviai keisti programos funkcionalumą pagal kiekvieno kliento specifiką. 

 

Šiame straipsnyje apie tai kokia verslo sistema rinktis stambioms įmonėms.

 

Kas yra “Contour Enterprise”?

Tai apskaitos-analitinė sistema, kuri yra skirta mažoms,didelėms ir vidutinėms kompanijoms. Šią programa itin lengva ir paprasta naudotis, nes yra viskas aiškiai išdėstyta. 

 

Taip pat programoje produktas yra platinamas nemokamai.Programoje naudojamos tik patikimos ir šiuolaikiškos informacinės technologijos

Kokia nauda naudojant  iš verslo valdymo sistemos ?

Turėdami gerą ir kokybišką verslo valdymo sistemą,turimas verslas bus labiau organizuotas ir pelningas, taip pat klientai bus gerai aptarnaujami. Keletą privalumų naudojant verslo valdymo sistemą: 

 

Geras produktyvumas – aiškiai išdėstyti procesai ir informacija leidžia darbuotojams atlikti daugiau darbų.

 

Sumažėjusi technologijų priežiūra – šiuolaikinės technologijos yra tvirtesnės ir jų priežiūrai reikia išleisti mažiau nei senoms sistemoms.

 

Verslo išlaidų sumažinimas – Automatizuokite ir įgalinkite efektyvius procesus. Pavyzdžiui, įtraukus elektroninį (el. paštu) atsiskaitymą, galima sumažinti popierinių sąskaitų faktūrų ir siuntimo išlaidas.

 

Paprastumas – Sistema veikia sklandžiai ir efektyviai ir yra patogi. 

Verslo valdymo sistemos diegimas

Norint sulaukti sėkmės versle ir efektyviai valdyti informaciją   tam reikia naudoti VVS. Įmonės,  kurios naudoja verslo valdymo sistema  yra kur kas pranašesnės už savo konkurentus. Todėl svarbu pakalbėti apie tinkama VVS diegimą.

 

Diegimo metodikos susidaro iš šių etapų – Projekto strategijos apibrėžimas, Analizė, Sprendimo projektavimas ir kūrimas, Perėjimas prie naujos sistemos, Eksploatacija.

 

Pabaigai

 

Taigi, prieš įsidiegiant sistema reikia tinkamai atsižvelgti i diegimo metodikas ir taip pat 

išsirinkti  gerą diegėją, kuris geriausiai atitiks  įmonės poreikius. Kadangi kiekvienas diegimas individualus ir dažnai reikalauja specifinių sprendimų reikia gerai apmąstyti ir suderinti sistemos funkcionalumą su profesionalu.

Paruošta remiantis contourenterprise.lt  informacija.